Mõtlete, kus lasta oma autol ilutöid teostada? Saame aidata - meie sertifitseeritud detailer-partnerid on ühed parimad!

Siin on GYEON-i sertifitseeritud detailerite nimekiri!

 

TEENINDUSPARTNERI STUUDIO

Kõrgeima astme GYEON-i sertifitseeritud detailer. Keskendub igasugustele kaitseteenustele ja pakub oma klientidele 360-kraadist lähenemist. Teeninduspartner pakub nii GYEON-i pinnakaitseid kui ka PPF-i (värvikaitsekile), omab mitmesuguseid hooldustooteid ja tegutseb mugavas kliendisalongiga rajatises.

 Sky AutoSpa

 Car Standard Works

 

PARIM STUUDIO
Sertifitseerituse keskmine tase. Pakutakse laia teenusete valikut, mugavat ja sobivat teenindust ja mõnel juhul ka võimalust soetada kohapealt GYEON-i autohooldustooteid.

 Ceramic Boss

 Bolton Valeting

 Auto Ilustuudio

 Prizz Detailing

 Becare Auto Detailing

 DLAB detailing studio

 

SERTIFITSEERITUD STUUDIO
GYEON-i sertifitseerituse põhitase. See kinnitab võimalust paigaldada Infinite keraamilisi katteid ja registreerida Infinite garantii. Igal GYEON-i sertifitseeritud detaileril on registreeritud ja kindlustatud ettevõte ning nad töötavad täielikult varustatud ja funktsionaalselt kujundatud rajatises.

 Benefit

 Crow Motors

 

————————————————————————————————————————————————


Sertifitseeritud CARPRO paigaldajad – alates esimesest päevast on CQUARTZ Finesti eesmärk olnud tunnustada ainult kõige andekamaid, hoolivamaid ja iseloomuga professionaale üle kogu maailma.

 SmartService

 Darkside-Lab

 Ulme Shine

Galvester

Kõik selles nimekirjas olevad detailerid on töö kvaliteedi ja iseloomu osas põhjalikult läbi vaadatud ning kontrollitud.